Staňte se součástí našeho týmu

Ve VERTI vznikají špičkové návrhy a realizace šité našim zákazníkům na míru. Naší ambicí je zachovat interiéru pomocí skleněných příček vzdušnost, a zároveň mu poskytnout 100% akustický komfort.

Zakladatelé VERTI Jaroslav a Petr chtěli vytvořit vlastní byznys, který by mohli rozvíjet, a se svými výrobky udávat trendy. Z malé dílny, kde první příčky sami montovali, se VERTI postupně rozrostla do týmu desítek lidí, velké výrobní haly, skladů a tří poboček v Praze, Brně a Bratislavě.

Chceme překonávat očekávání svých zákazníků, to ovšem dokážeme jen díky skvěle sehranému týmu. Hledáme zodpovědné nadšence, kteří si s námi troufnou vytvářet průzračné skleněné světy. Parťáky, kteří se nezaleknou složitého zadání a které to s námi bude bavit.

Ozvěte se nám!

Montér

Brno

Hledáme spolehlivou posilu do týmu pro výrobu speciálních interiérových příček, které kompletně vyrábíme v České republice. Jací jsme ve VERTI? Ve VERTI vznikají špičkové návrhy a realizace šité našim zákazníkům na míru. Naší ambicí je zachovat vzdušnost interiéru pomocí skleněných příček, a zároveň poskytnout 100% akustický komfort. Chceme překonávat očekávání svých zákazníků, to ovšem dokážeme jen díky skvěle…

Naše hodnoty

Naše hodnoty

Chcete u nás pracovat a nenašli jste tu pravou pozici? Ozvěte se nám!

Rádi se s Vámi pobavíme o možnostech případné spolupráce :)